Ar žinote ką nors, kas būtų svarbiau už mokėjimą bendrauti? Tai yra pagrindų pagrindas. Jeigu jūs dar neįsitikinote bendravimo svarba, tai suraskite kažką, kas būtų svarbesnio gyvenime už bendravimą? Kaip patys dabar įsitikinote, kad bendravimas yra tas raktas, kurį tinkamai pritaikius, atsiveria ir geresnės darbo galimybės, ir laimingesnio šeimos gyvenimo galimybė, ir vaikų auklėjimo geresnės galimybės, ir geresni santykiai viešajame gyvenime, o jau ką bekalbėti apie jūsų karjeros viršūnes, jeigu jus tai domina.

 

Lietuvių tautoje jau taip susiklostė, kad gyvenant virš 200 metų okupuotoje šalyje, žmonės labai tapo uždari, nekalbūs,  kiti net pikti, mėgstantys vienatvę, bijantys savęs, kitų, pasitaiko atvejų, kai žmogus bijo net savų minčių. Bendravimo pratimai, kuriuos mes siūlome, padeda atskleisti jūsų potencialius, o kartais net giliai užslėptus, bendravimo gebėjimus. Net ne vienas režisierius yra pasakęs, kad  virš 90% žmonių turi aktorinius sugebėjimus, tik jie lieka neatskleisti.

Veiksmingo bendravimo privalumų yra per daug, kad juos galėtume išvardyti, nes jie apima visus žmogaus gyvenimo aspektus nuo asmeninių iki darbo santykių. Sugebėjimai bendrauti yra gyvybiškai svarbūs įgyvendinant bet kuriuos siekius.

Kaip vienas žmogus kalba, o kitas klauso ir supranta? Kaip žmogus klausosi? Kaip žmogus supranta, kad buvo išgirstas ir suprastas?

Šitie bendravimo pratimai tinka ir aktoriams, ir paprastiems žmonėms, nors jie, pagal savo kokybę nei kiek nenusileidžia aktoriniuose fakultetuose atliekamiems pratimams, o kai kurie net pranoksta dabartiniu metu universitetuose naudojamą praktinę medžiagą. Susisiekite su mumis ir išbandykite save bendravimo mene. Mes turime jums ką pasiūlyti, belieka jums tik pasirinkti kokiomis dienomis jūs galite atvykti į užsiėmimus ir kurso vadovo dėka, kuris ir pats turi režisieriaus išsilavinimą,  jus sužinosite apie pagrindines bendravimo taisykles ir galėsite išmokti tuo naudotis gana tobulai. Tai tikrai daugiau nei Deilo Karnegio knygose duoti patarimai.
Jūs taip pat galite pasikviesti į savo miestą, kur galima pravesti seminarą apie bendravimą ir apie pardavimo dėsnius “Kaip pradėti bendravimą su klientais“.

 

 

Būsime dėkingi, jeigu jūs atsiliepsite į mūsų skelbimą ir užduosite mums klausimų.

Mus  taip pat galite pasikviesti į savo miestą arba į poilsio namus, kur mes galime organizuoti aktyvų poilsį ir pasiūlyti pasimokyti bendrauti arba pravesti seminarą: “Kaip pradėti bendravimą su klientu“. Tai yra pardavimų pagrindai.

Kalbėkite su mumis, rašykite, skambinkite. Užsiėmimai vyksta ir šeštadieniais, bei sekmadieniais. Štai jums kontaktai pasiteiravimui:

ggc.klaipėda@gmail.com

Tel. +37060287708

864536332

 

Ankstesnis puslapis: “Supratimo komponentai“

Reklama