2018 m. rugsėjo 28  ir 29 dienomis  Klaipėdoje adresu Žvejų g. 12, III aukšte,  įvyko šie seminarai:

1) “KAIP IŠAUGINTI GENIALŲ VAIKĄ“: 

-Kodėl šiuolaikiniai vaikai nieko nenori?

-Kaip išauginti pilnavertį vaiką, jeigu jūs labai daug dirbate ir jums “nebėra laiko“?
-Kaip šiuolaikinė mokymo sistema padaro iš genijų nevykėlius?
-Dėl kokių klaidų vaikas tampa nusikaltėliu, narkomanu arba nevykėliu?
-Kaip suderinti vaikų self-determinizmą ir tėvų valią, ir kaip tapti sąjungininku?
-Kaip “parduoti“ vaikui idėją mokytis mokykloje ir, kad jis pats bėgtų į ją?
-Kaip inicijuoti vaiko norą veikti?
 2) “KAIP SUKURTI ŽVAIGŽDŽIŲ KOMANDĄ ŠEIMOJE IR VERSLE“:  
 -Universalūs dėsniai, vadovaujantis kuriais sukuriama žvaigždžių komanda;
 -Principai vadovams ir tėveliams;
 -Kaip inicijuoti kitame žmoguje norą veikti;
 -Kaip pakelti pagarbą ir meilę jūsų paties atžvilgiu;
 -Kaip nekontroliuoti žmonių ir gauti norimą rezultatą;
 -Pagrindinės vadovų ir tėvų klaidos;
 -Kaip sukurti tokią aplinką, kuri taptų jūsų sąjungininke“
Seminarus vedė mūsų svečias iš Ukrainos Aleksandra Dovženko, kuri Kijeve buvo apdovanota diplomu “Metų verslininkė“. Ji taip pat yra Etikos specialistė ir yra Kijevo miesto administracijos partneris švietimo srityje. 

Atsiliepimai po šio seminaro buvo kuo puikiausi ir daugeliui paliko ne tik neišdildomą įspūdį, bet ir visą paketą žinių apie teisingo vaikų auklėjimo privilegijas ir nepaprastus rezultatus, kurių susilaukia tėvai jau nuo suaugusių vaikų. Tai fundamentalus pagrindas vaikų auklėjime ir teisingame sugebėjime mokytis. Širdingai ačiū gerbiamai Aleksandrai už šias neįkainuojamas žinias.

  Jeigu jus domina panašūs renginiai, tai skambinkite tel. 860287708 . Taip pat galite užduoti klausimus ir parašyti mums į el.paštą:   ggc.klaipeda@gmail.com

Lauksime jūsų klausimų ir žinokite, kad efektyvi mokymo ir auklėjimo sistema egzistuoja ir šita metodika drąsiai žengia per visą pasaulį tiek išsivysčiusiose šalyse, tiek Afrikoje, tiek Azijoje.


     Organizmo išvalymo programa “Švarus kūnas – aiškus protas“. 

*Kiekvienam yra pravartu žinoti, kaip radiacija, vaistai (pavyzdžiui narkozė), narkotikai, alkoholis ir kiti toksinai (nuodai), patekę į mūsų kūną,  išlieka ten ilgus metus ir todėl ten turi neigiamą poveikį proto aiškumui, atminčiai, nuotaikoms ir savijautai ir jūsų sveikatai?
   *Kokia yra nuovokumo nebuvimo, negyvybingumo ir kai kurių “standumo“ būsenų ar “sunkumo“ jausmo priežastis?
    *Kodėl laikui bėgant išnyksta gyvybingumo jausmas, entuziazmas ir džiaugsmas gyvenimu?
    *Kaip išvalyti iš kūno visus toksinus, kurie sukaupė jame per ilgus metus, pavyzdžiui, analgetikai, antibiotikai ir kiti vaistai, alkoholis, narkotikai ar psichotropinės medžiagos ir net gauta radiacija nuo spindulių, ir atgauti minties ir gyvenimo energijos aiškumą? 

 Visa tai įmanoma padaryti natūraliu organizmo išvalymo būdu, taikant pirties ir kitas procedūras. Tai programa, kuri išvalo iš organizmo įvairius toksinus, įvairias nuodingas chemines medžiagas, narkotikus, alkoholio sukeltas pasekmes ir netgi radiaciją. Klaipėdoje šią programą imasi įgyvendinti MB “Pažanga LT“. Todėl, norintys patekti į šią programą, ar norintys prisidėti prie jos greitesnio įgyvendinimo,  jau dabar gali mums parašyti į mūsų el.p. ggc.klaipeda@gmail.com. Kadangi su kiekvienu programos dalyviu reikia visa tai suplanuoti iš anksto, bent jau prieš mėnesį,  tai prašome jus susisiekti su mumis iš anksto, parašę žinutę į el.paštą arba atsiuntę žinutę telefonu

860287708.  Pagalvokite apie savo sveikatos būklę iš anksto, o ne tada, kada prasideda ligos. Prevencija organizmui yra būtina. 

 

 

 

 

Skaitykite toliau apie labai trumpas studijas internetu. Jūs skirsite ne tiek daug laiko, bet žinių gausite tokių, kurias naudosite visą savo likusį gyvenimą. Pasinaudodami mūsų paslaugomis, jūs galite atskleisti savo gabumus, pagerinti intelektą, tapti geresniu, protingesniu, išmintingesniu, laimingesniu, energingesniu ir veiklesniu savo gyvenime. Galite pradėti ir nuo šio kurso: “SUPRATIMO KOMPONENTAI“ > Sekantis puslapis “supratimo-komponentai“

Reklama