imageKaip dažnai jūs girdėjote kai kas nors sako: „Aš jo nesuprantu“? Kartais atrodo, kad neracionalūs, nenuspėjami veiksmai žmonėms yra įprastas reiškinys.
Tiesa tokia, kad dar niekada iki šiol nebuvo veikiančio metodo, kuriuo remiantis, galima būtų neklystant nuspėti žmogaus elgesį.
L.Ronas Habardas sukūrė kaip tik tokį metodą, kuris yra pritaikomas visiems žmonėms be išimties.
Naudojant šiuos duomenis galima tiksliau nuspėti potencialaus sutuoktinio, verslo partnerio, darbuotojo ar draugo elgesį dar prieš įsipareigojant. Jūs galite išvengti arba sumažinti riziką, susijusią su žmonių tarpusavio santykiais, nes galite neklysdami numatyti, kaip jie elgsis.

Suprantant ir naudojant šiuos duomenis, visi žmonių tarpusavio santykių aspektai taps racionalesni ir suteiks daugiau pasitenkinimo. Jūs žinosite, su kuo bendrauti, ko vengti. Ir jūs galėsite padėti tiems, kurie turi sunkumų tarpusavio santykiuose. Įsivaizduokite, jog jūs netgi perskaitę bukletą „Emocinių tonų skalė“ galite sužinoti, kaip žmonės elgsis bet kuriose aplinkybėse.

„Tonų skalė vaizduoja besileidžiančią žemyn gyvybės spiralę, kuri slenka nuo gyvybingumo ir sąmoningumo pilnumos per šio gyvybingumo ir sąmoningumo sumažėjimą iki mirties. Tonų skalė sukurta įvairių gyvybės energijos skaičiavimų, bandymų ir stebėjimų pagrindu. Ji parodo žmogaus elgesio lygius.Naudojant tonų skalę, galima išmatuoti žmogaus sugebėjimą susidoroti su jo kelyje pasitaikančiomis problemomis. Skalė taip pat padeda nustatyti emocinę žmogaus būseną ir toną“

L.Ron Hubbard

4.0 – Entuziazmas
3.0 -Konservatyvumas
2.5 – Nuobodulys
2.0 – Antagonizmas
1.5 – Pyktis
1.1 – Užslėptas priešiškumas
1.0 – Baimė
0.5 – Kančia
0.05 – Apatija
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskaita “Emocijos darbo vietoje“ skaitomos įvairiose pasaulio šalyse. Jos metu yra demonstruojamas filmas, kuris pagamintas Holyvudo kino studijoje. Žemiau galite pažiūrėti video apie tai.

Ši lekcija ir įvairūs seminarai buvo sėkmingai pravesti Klaipėdoje Medicinos Centre “Lorna“, Klaipėdos Ievos Simonaitytės bibliotekoje, Klaipėdos Universitete, Sveikuolių mokykloje Palangoje, UAB “Gėlės tik jums“ kt. organizacijose.  Štai kai kurie atsiliepimai apie šią lekciją:

“Labai ačiū už šią įdomią paskaitą. Dabar supratau, kad iki šiol turėjau labai miglotą supratimą apie emocijas. Patiko ypač tai, kad aš sužinojau, kad žmogaus vienas kito supratimo laipsnis yra būtinai susijęs su emocijomis. Tai labai vertinga.“ A.M. Klaipėdos Universiteto studentė

“Buvo labai svarbu suprasti, kaip reikia parduoti prekes, kaip reikia elgtis su pirkėju“ V.D. Įmonės skyriaus vadovas

“Man patiko emocinių tonų skalė. Dėl manęs tai buvo atradimas apie tuos emocinius ryšius su klientais. Patiko lektoriaus pasaulėžiūra“ – D.S. – pardavėja.

“Aiškus, vaizdinis temos išdėstymas ir praktinės užduotys duoda labai gerus rezultatus. Viskas tampa labai aišku. Dabar, žinodamas šias taisykles, galėsiu pritaikyti darbe ir savo asmeniniame gyvenime“ – K. V. – direktoriaus pavaduotojas.

Jpeg

IMGP9943.2

Viešbučio “Amberton“ Konferencijų salė

Mes skaitome paskaitas ir organizuojamas seminarus šia tema ir dar kitomis temomis. Pavyzdžiui:

1)“LOGINIO MĄSTYMO NAUDA DARBE IR JŪSŲ GYVENIME“. Tyrimų technologija buvo sėkmingai panaudota daugelyje skirtingų žmogaus veiklos sričių. Nereikia būti profesionaliu tyrėju, kad gautumėte naudos iš šių duomenų. Daugelis ją naudoja savo darbuose, kad atrastų, kodėl čia buvo krizė, arba kas sukėlė neseną statistikų pakilimą, kad garantuotų organizacijos plėtimąsi. Naudojimas namie padidina šeimos narių sutarimą ir daro šeimą laimingesne. Sugebėjimas aiškiai mąstyti ir sveikai veikti atsiranda po tikslaus tyrimo ir tai yra išgyvenimo raktas.  

 2) “BENDRAVIMAS – TAI GYVENIMAS“.                                                                                      “Nuo žmogaus sugebėjimo bendrauti priklauso ar jis pasieks sėkmę, ar žlugs visose gyvenimo srityse. Galima pastebėti, kad jūsų pažįstami žmonės, tie, kuriems sekasi jų veikloje, turi didelį sugebėjimą bendrauti. Tie, kurie neturi – patiria nesėkmę. Bendravimas – tai ne vien tik būdas sutarti gyvenime, tai gyvenimo esmė. Gyvenimo supratime ir sėkmėje – tai pats svarbiausias faktorius“ (L.Ron Hubbard)

                                          Atsiliepimai: 

  1. Kursas  “Bendravimas“ man davė didžiulę naudą bendraujant tiek darbe, tiek gyvenime. Pastebėjau, kad darbe pasidarė lengviau bendrauti su kolegomis, taip pat ir su pacientais. Tokių problemų, kurios anksčiau persekiojo bendraujant, sumažėjo. Bendravimas palengvėjo ir gyvenimiškose situacijose: lengviau tapo bendrauti su kirpėja, pardavėjomis ir kitais sutiktais žmonėmis. (L.V.)                        2. Atsirado supratimas apie emocinį santykį su klientu, nors intuityviai tai dariau. Atsirado supratimas apie “supratimą“ ir jo formavimą per santykį su žmogumi. Man tai vertinga ne tik versle, bet ir gyvenime. Ir labiausiai patiko trys dalykai apie “Tiesą“. (B.T.)

  Mūsų tikslas: Verslo kultūros gerinimas ir vadybos teorijos bei praktikos, kaip mokslinės bei praktinės disciplinos plėtra.

Klauskite, rašykite į mūsų el.p.: ggc.klaipeda@gmail.com

Telefonas pasiteiravimui:  +37060287708

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.