L.Ronas Habardas – Administravimo technologijos autorius

Matydamas, kad tuo metu egzistuojančios administravimo technologijos nesusitvarkydavo su duotomis užduotimis, jis sukūrė ir įdiegė paprastą ir veiksmingą technologiją, kuri pirma kartą buvo aprašyta jo knygose “Kaip išgyventi, jeigu jūs vadovas“ ir “Darbo problemos“. Per daugelį metų naudojant šią technologiją tarptautinėje erdvėje, ji buvo atšlifuota ir pateikta publikai kaip Organizacijos vadovo kursas, kuris yra išdėstytas 9 tomuose.

Šiame kurse sukurtus metodus greitai pradėjo naudoti verslininkai ir korporacijų vadovai iš įvairių pasaulio kraštų. 1979 metais pagal šią Administravimo technologiją pradėjo dirbti Tarptautinė konsultacinė menedžmento firma, todėl ją šiandien sėkmingai taiko daugiau nei 125 įvairiose pasaulio šalyse. Štai viena iš jų:

L.Rono Habardo (L.Ron Hubbard) Administravimo technologija buvo aprobuota realiai egzistuojančiose sąlygose. Šiandien ją jau naudoja milijonai žmonių įvairiuose pasaulio kampeliuose tam, kad pagerinti savo veiklos sferą, kad padaryti savo grupes gyvybingesnėmis ir stipresnėmis, kad vėliau galima būtų praplėsti savo produkcijos realizacijos galimybes. Tie, kurie naudoja šią know how (žinau kaip) administravimo technologiją, žino, kad tai yra “teisingai padaryta“ technologija, nes ji paprasčiausiai veikia. Kada kas nors ją panaudoja teisingai, tada ji duoda prognozuojamus rezultatus. Spėliojimai, pabandymai ir klaidos, charizmatiškumas ar sėkmė čia nevaidina to svarbiausio vaidmens tam, kad galima būtų plėstis ir klestėti.
Grupės ar bet kokio tipo įmonės veikia pagal tuos pačius gamtinius dėsnius, todėl jas galima sėkmingai valdyti ir organizuoti šitų metodų pagalba.
Nuotraukoje Nusipelniusi Rusijos verslininkė Jelena V. Krotova apdovanojimo “Geriausias vadybininkas Maskvoje“ ceremonijos metu.

“Mano staybinė firma egzistuoja nuo 1997 metų. Pradėdami be pradinio startinio kapitalo ir netgi be užsakovų bazės, be pažįstamų statybose ir pramoninio remonto objektuose, o be to, atvykę iš kito regiono, t.y. iš Ukrainos, mes susidūrėme su gana rimtais sunkumais. Ir 1999 m. aš pabandžiau įdiegti Habardo administravimo technologiją ir pamačiau, kad, pritaikiusi tik vieną programą – organizacinės schemos sukūrimą kompanijoje, aš sugebėjau daugiau nei dvigubai padinti gamybą“ .
*********

Nuotraukoje baldų fabriko ir salono tinklo “Forema-kuhnia“ vadovas ir savininkas Omari M. Kalajev. Tarptautinio WISE Prezidentas įteikia O. Kalajevui apdovanojimą “Administravimo know how modelis“.
“Forema-kuhnia“ savininkas O. Kalajevas taip pat yra apdovanotas ir Oxfordo Universiteto Sertifikatu už aukštos produkcijos kokybę.
“Mes pradėjome įdiegti programas, žmonės pradėjo mokytis, į kompaniją atėjo keletas dešimčių naujų darbuotojų. Tik per pirmuosius septynis mėnesius, įdiegiant šią technologiją, pagrindinės kompanijos statistikos išaugo nuo 30% iki 50%. Dabar aš esu garantuotai užtikrintas, kad mano verslas manęs nevaldo, o aš jį valdau. Aš žinau, kaip reikia perduoti savo funkcijas kitiems vadovams ir užsiimti kitais įdomiais projektais“.
Kompanijos, kurios panaudojo L.Rono Habardo technologiją

Šią Administravimo technologiją naudoja daugiau nei 230 tūkst. įvairių kompanijų įvairiose pasaulio šalyse. Pagrindiniai šios L.Rono Habardo technologijos principai yra organizacinė schema ir valdymas statistikų pagrindu, taip pat komunikacinė sistema ir kiti principai.
Daugelis kompanijų naudoja L.Rono Habardo “Mokymosi technologiją“, kad paruošti savo darbuotojus, kurie sugeba mokytis ir gali išmokti bet ką. Tai yra dalis Administravimo technologijos. Jeigu kalbėti apie stambias ir pasaulyje žinomas kompanijas, tai čia galima būtų paminėti JAV kompaniją Cisco Systems, kurioje dirba
35000 darbuotojų ir kurios metinis pelnas siekia 22 milijardus dolerių. Būtent šita kompanija sumažino išlaidas apmokymams net iki 70%, be to, įvyko ir ženklus produkcijos augimas. Panašius rezultatus pasiekė taip pat ir kita amerikiečių kompanija National Semiconductors (metinis pelnas siekia 1,98 milijardus dolerių; darbuotojų skaičius – 9700 žmonių). Vien tik viename šios kompanijos skyriuje Irlandijoje, panaudojus šią technologiją, buvo sumažinta nuo 165 valandų, skirtų apmokymams, iki 60 valandų, be to daromų klaidų sumažėjo beveik iki nulio. Apie šią technologiją buvo rašoma straipsnyje, kuris buvo atspausdintas “Mokymosi vadove“, išleistą 2004 metais Rusijos Akademijos tarnybos(tai Rusijos Prezidento tarnybų dalis), kuriame buvo nagrinėjama “Socialinė korporativinė politika: problemos, patirtis ir perspektyvos“. Šio leidinio viename iš skyrių buvo rašoma apie L.Rono Habardo technologiją: “Profesionalūs darbuotojai – tai sėkminga politika įmonės personalo skyriuje“.

Šiame trumpame video filme jūs galite pamatyti, kaip Rusijos Prezidentas Dimitrijus Medvedevas vizito JAV metu apsilankė ir kompanijoje Cisco Systems.

*********************************************************************************
Daugiau apie Administravimo technologiją galite atrasti čia:
organizavimo-pagrindai

Skaitoma paskaitas šia  tema, organizuojame seminarus ir padedame įgyvendinti šią technologiją. Rašykite į mūsų el.p.: ggc.klaipeda@gmail.com

Telefonas pasiteiravimui: +37060287708

 **********************************************

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: “ca-pub-6569412651609801“,
enable_page_level_ads: true
});

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.