20170402_165434Šis kursas skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jis yra nepaprastai naudingas savo naujo tipo metodika, kadangi gramatikos mokomasi ne “taisyklių kalimo metodu“, o bendraujant tarpusavyje. Tokiu būdu jūs išmokstate  ne tik gramatikos taisykles, bet ir sužinote, kokios įdomios yra bendravimo taisyklės. Šis kursas tinka ir moksleiviams ir studentams, ir suaugusiems, todėl, kad tai yra kita mokymosi metodika, pagal kurią daugumai mūsų suaugusiųjų neteko mokytis. Ši metodika yra labai efektyvi, nes kiekvienas gali mokytis  individualiai pagal savo sugebėjimus, kurie kurso metu žymiai pagerėja. Tiek moksleiviai, tiek studentai, tiek pedagogai, tiek įvairias profesijas įsigiję suaugę žmonės, pažymi, kad šį kursą mokėsi su didžiuliu malonumu ir nesusidūrė su jokiais sunkumais bei neliko nieko, ko jie būtų nesupratę. Baigę šį kursą studentai įgyja daugiau pasitikėjimo savo gabumais, nes jie išmoksta gramatiškai teisingai bendrauti su kitais žmonėmis, geriau suprasti juos ir sugeba perduoti kitiems žmonėms savo idėją visiškai laisvai. Šį kursą mokytis gali ir tėvai kartu su savo vaikais. Pagal daugelio šį kursą studijavusių žmonių, šis kursas patenkino jų lūkesčius, o kiti net pažymi, kad jie gavo daugiau, nei tikėjosi, nes tai yra tai, ką jie praktiškai dabar sėkmingai naudoja savo gyvenime.

grammar-and-communication

Rašykite, klauskite, skambinkite ir mes jums atsakysime į jūsų pateiktus klausimus: ggc.klaipeda@gmail.com

Tel. +37064536332

       Kursai, kurie pagerina sugebėjimą mokytis 


Šiandien norime jus pradžiuginti šia nauja žinia, kad egzistuoja pasaulyje MOKYMOSI TECHNOLOGIJA – “MOKYKIS, KAIP REIKIA MOKYTIS“  Šios technologijos autorius yra osn_obuch
L.Ronas Habardas,  kuris 60-iais  XX-o šimtmečio metais, susipažinęs su mokymosi programomis, pastebėjo, kad jose nėra jokios garantijos, kad žinių įsisavinimo procesas būtų sukurtas taip, kad mokinys ar net suaugęs žmogus, sugebėtų sėkmingai veikti baigęs vidurinę ar aukštąją mokyklą. Tada jis pradėjo tirti, kokios gi yra tų nesėkmių priežastys, jas klasifikavo ir sukūrė metodus, kaip galima išspręsti šias problemas. Ši Mokymosi technologija buvo perduota į klases ir ja susidomėjo pedagogai. Taip gimė “Taikomojo švietimo sistema“, kuri jau dabartiniu metu išplito po visą pasaulį. Iš pradžių tai buvo, kaip Papildomo mokymo pamokos, bet vėliau jau buvo organizuotos mokyklos, o dabartiniu metu tai pavirto, kaip Delfi Akademijos, t.y. atskiros mokyklos, kurios stebina savo rezultatais tiek tėvus, tiek pačius mokytojus. 

Nuotraukose  Applied Scholastics International studijų patalpose įvairaus amžiaus mokiniai  ir studentai studijuoja “Kaip reikia mokytis“ arba jau mokosi pagal Mokymosi technologiją.  learning_how_to_learn4

how-use-dictionaryNuotraukose (žemiau) jūs galite pamatyti vaizdelius iš Delphi Akademijos  Los Angeles mieste (JAV),  kur mokosi ir ikimokyklinio amžiaus vaikai.Aplanko ir padeda mažiesiems ir Alumni, nes šių mokyklų tipas palieka neišdildomą įspūdį net baigus Delphi Akademiją.

                 Mokymosi technologija

      Mokymosi technologija – tai ne greitojo skaitymo ar greitojo įsiminimo triukai. Nepasitvirtino, kad šios technikos geba padidinti žmogaus supratimą apie tai, ko jis mokosi, arba jo raštingumą. Mokymosi technologija rodo, kaip žmogus turėtų mokytis, kad suprastų dalyką ir galėtų jį taikyti. Šiame buklete yra tik maža dalis visos mokymosi technologijos, kurią išvystė L. Ron Hubbard. Vis dėlto, ši trumpa apžvalga pateikia pagrindus, kuriais jūs galite naudotis, kad mokytumėtės efektyviau. Šios technologijos pagalba bet kuris gali išmokti bet ką. 

**************************************************

Kaip pavyzdį žemiau pateikiame keletą mokyklų (Jungtinėje Karalystėje ir JAV), kur  mokymo procesų metu yra naudojama “Mokymosi technologija“.

Greenfields Independent School – tai nepriklausoma mokykla, kurioje yra mokomasi pagal specialią antro pagal senumą (XIII amžius) Jungtinėje Karalystėje Kembridžo Universiteto (University of Cambridge) sudarytą programą.

http://www.greenfieldsschool.com

 

http://www.delphila.org/delphian-schools/

*****   ****************************************************************

    Papildoma informacija 

Jeigu jums priimtinas aktyvus gyvenimo būdas, mėgstate būti lyderiu, norite susipažinti bendravimo ypatybėmis, norite  būti efektyviu darbuotoju ar vadovu, tai kviečiame jus lankytis mūsų seminaruose arba užsisakyti koučingą su labai efektyviais praktiniais pratimais savo įmonėse. Jūs taip pat galite klausti ir konsultuotis  verslo administravimo ir asmeninių kolizijų ar jūsų tobulėjimo klausimais.  Daugelis įtaria, kad jų potencialas yra kur kas didesnis, negu žmogus įsivaizduoja dabartiniu momentu. Išnaudokite jį savo ir kitų labui. Mes atsižvelgiame į kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes ir dažnai dirbame su juo individualiai, nes tikimės, kad ateityje jis gali tapti mūsų partneriu. Kurkite modernią Lietuvą ir ta kūryba prasideda nuo jūsų žinojimo kaip tai padaryti. Know-How (žinau kaip) technologija yra būtent tai, ko jums reikia šiandien jūsų verslui ir jums pačiam, kaip asmenybei. 

 Klauskite, rašykite, skambinkite ir mes jums atsakysime: 

ggc.klaipeda@gmail.com

Tel.: +37060287708

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.