KAS IŠ TIKRŲJŲ YRA NETVARKOJE IR KAS VEDA LINK PERKROVŲ IR NETGI Į BEVILTIŠKUMĄ, TAI BŪTENT TAI, KAD ASMENINIAI AUKŠČIAUSIOJO LYGIO VADOVŲ PADĖJĖJAI, TEIKIANTYS JIEMS PASLAUGAS, NĖRA APMOKYTI IR NĖRA ORGANIZUOTI TAIP, KAD SUSITVARKYTŲ SU DIDŽIULE VEIKSMŲ APIMTIMI.                                                                             L. RONAS HABARDAS

      WISE  KLAIPĖDA

Tai, ką siūlo MB “Pažanga LT“ yra nauja Lietuvoje, tačiau tai nėra nauji dalykai išsivysčiusiose Vakarų Europos šalyse, JAV, Japonijoje, Rusijoje, Ukrainoje ar net Latvijoje.  MB “Pažanga LT“ yra WISE Baltijos verslininkų klubo narys, todėl savo veikloje naudoja L.Rono Habardo Administravimo Know-How technologiją, kuri dar vadinasi Hubbard Management System.

Jeigu jus domina tik artimiausi MB “Pažanga LT“  organizuojami seminarai “Kaip išauginti genialų vaiką“, “Kaip sukurti žvaigždžių komandą šeimoje ir versle“ ir kt. renginiai, tai daugiau informacijos apie tai atrasite šiame puslapyje: MB “Pažanga LT“ organizuoja seminarus ir įvairius renginius.

Jeigu jus domina 3-4-5  valandų seminarai apie Viešuosius Ryšius ir kitos temos, tada detaliau skaitykite apie tai žemiau.

Galimai šiandien jūs dažnai girdite tokį žodį “koučingas“, todėl pirmiausia ir išsiaiškinkime, ką jis reiškia. Šio termino (angl. coaching) siūlomi lietuviški atitikmenys – ugdomasis vadovavimas, konsultuojamasis ugdymas. Atitinkamai tuo užsiimantis darbuotojas – vadovas ugdytojas, ugdantysis vadovas.

Vadovas, perskaitęs apie koučingą, jau mano, kad tai skirta tik jam. Taip nėra, nes mūsų tikslas padėti sukurti visą komandą ir numatyti tikslias funkcijas kiekvieno dirbančiojo šioje komandoje. Kadangi bet koks elektrikas turi savo instrumentus, šaltkalvis taip pat, tai kokius instrumentus turi vadovas? Atsakymus vadovas gauna konsultavimo metu ir tai yra žinojimas, kuris pakels jo galimybes sėkmingai vadovauti bet kokio lygio grupei, dideliai įmonei ar net labai dideliai kompanijai, nes jam atsivers durys į tą paslaptingą vadovavimo pasaulį, į kurį jis troško papulti labai seniai ir jaustis ten labai užtikrintai, kaip tai yra būdinga tikriems lyderiams. 

Bet kuri įmonė (tiek valstybinė, tiek privati), kuri kažką gamina ir vėliau parduoda arba teikia paslaugas, neišvengiamai susidurs štai su tokiomis situacijomis, kurios parodytos žemiau esančiose nuotraukose: 

unnamed(1)                  NEPASITIKĖJIMAS POTENCIALIAIS PARTNERIAIS

unnamed(2)           NEADEKVAČIŲ KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

unnamed(3)                        GANDŲ NEŠIOJIMAS NUO VIENO NEPATENKINTO DARBUOTOJO KITAM

unnamed(4)                    NEETIŠKI KONKURENTAI

Jeigu norite, kad šios problemos jus neapniktų ir būtų laiku sprendžiamos, tai mes pasiruošę jums suteikti šias paslaugas.  

Žemiau yra išvardinta dalis mūsų paslaugų (reikalui esant mes galime pasikviesti ir specialistus iš užsienio, jei tai liestų gana didelį valdymo sferos projektą).

Be konsultacijų administravimo klausimais,  dabartiniu metu mes siūlome taip pat ir anglų kalbos kursą “Gramatika ir bendravimas“, bei labai svarbų seminarą “Mokymosi pagrindų vadovą“, kuris reikalingas bet kuriam mokytojui, dėstytojui, verslininkui, vadovui ar mokiniui, nes mūsų Švietimo sistemoje šito kurso nėra, todėl nežinojimas šitų mokymosi pagrindų sukelia nemažai problemų tiek šeimose, auklėjant vaikus, tiek darbe, kur atsiranda nauja technika, nauji techniniai terminai, kurie yra susiję ir su naujais vadovavimo metodais.  Jūs galite daugiau sužinoti apie Administravimo Know-How technologiją ir mūsų lekcijų  metu  “Emocijos darbe“, “Loginio mąstymo nauda jūsų gyvenime“ ir pritaikyti visa tai savo darbe.  Taip pat jūs galite užsisakyti koučingą ir seminarus pagal  žemiau išvardintas  šias temas:

  1. PROFESIONALŪS VIEŠIEJI RYŠIAI (ĮVADAS)

  Kada reikalinga pasiekti darnos kolektyve arba grupėje, bendradarbiavimo tarp kolegų ar partnerių, arba sulaukti palaikymo iš kitų žmonių, tada jus susiduriate su tokia sfera, kaip “Viešieji ryšiai“ (VR). Šie instrumentai iš Hubbard  Management System yra būtini kiekvienam verslininkui, nepriklausomai nuo to, su kokia grupe jis dirba – maža ar didele. Duomenys, gauti seminaro metu, padės jums susipažinti su galinga VR technologija.

2. VR – TRŪKSTAMAS KOMPONENTAS

L.Ronas Habardas rašė: “Nuo tada, kai atsirado viešųjų ryšių technologija, joje trūko vieno komponento. Ir šis trūkumas buvo vienas iš tų pagrindinių faktorių, kurie trukdė viešiems ryšiams tapti galutinai susiformavusiu dalyku ir, galų gale, baigdavosi tuo, kad jie tapdavo potenciali kliūtis jos naudotojams“. 

  3. VR – GALI PAGERINTI SANTYKIUS TARP ŽMONIŲ

L.Ronas Habardas rašė: “Viešuosiuose ryšiuose egzistuoja dar vienas esminis elementas, į kurį dažnai nekreipiamas dėmesys arba kuriam suteikiama itin maža reikšmė, vis tik, teisingai taikomas, jis gali tapti pagrindu tam, kad būtų pasiekta sėkmė santykiuose su kitais žmonėmis.

   4. VR – KAIP PASIEKTI JŪSŲ AUDITORIJĄ

Čia yra duodamas apibrėžimas žodžiui “auditorija“. Šis žodis yra išsiaiškinamas ir tampa jums realiu, dėka ko jūs sužinosite net tik apie tai, kaip nustatyti jūsų auditoriją, bet ir sužinosite taip pat, kaip ją pasiekti ir perduoti savo pranešimą.

 5. VR IR PRIEŽASTINGUMAS

   Tam, kad viešieji ryšiai  būtų efektyvūs, jie turi būti kažko tai priežastimi. Šiandien informacija, naujienos ir komunikacijos sklinda taip greitai, kaip niekada anksčiau. Bet ką jūs talpinate ant šitų linijų, kad sukurti tas pasekmes,  kurių priežastimi jūs norite tapti?

6. KAIP SUKURTI PRODUKTYVIĄ KOMANDĄ

Darbo diena turi tik ribotą valandų kiekį, kurių metu reikia pasiekti, kad būtini gamybiniai uždaviniai būtų įvykdyti. Kad šitie uždaviniai būtų įvykdyti, reikalinga stabili ir produktyvi komanda, koordinuota veikla ir atitinkami susitarimai, kuriais vadovaujasi darbuotojai ir vadovai.

7. KAIP UŽKIRSTI KELIĄ BEREIKALINGŲ PROBLEMŲ ARBA NEMALONUMŲ ATSIRADIMUI IR PASIKARTOJIMAMS DARBE

Šio seminaro metu jūs ne tik sužinosite apie devynis faktorius, kuriuose glūdi visų nemalonumų esmė, bet ir įsitikinsite patys, kad yra metodai, kurie padeda visa tai pašalinti. Be to, jūs taip pat sužinosite apie tai, kas kartais trukdo realizuoti jums patiems savo gabumus ir išvystyti savo karjerą. 

8. SUPRATIMO KOMPONENTAI

Jūsų karjera ir jūsų veikla pilnai priklauso nuo jūsų sugebėjimo suprasti jūsų klientus ir kolegas, kas yra būtina tam, kad teikti jūsų paslaugas arba produktus.

9. FUNDAMENTALŪS ADMINISTRAVIMO PRINCIPAI

Nuosmukiai ir pakilimai ekonomikoje nelaikomi tuo, kas būtų kažkas tai naujo šiuolaikinėje civilizacijoje. Bet ką jums daryti, kad išsilaikyti ant bangos, kada atrodo, kad visoje visuomenėje vyksta permainos  į blogąją pusę? Pagaliau, ką jums daryti, kad sustiprinti jūsų jau besiplečiančią veiklą ar net pabandyti padaryti dar didesnę pažangą savo profesionalioje veikloje?

10. BENDRAVIMO TAISYKLĖS, GERO BENDRAVIMO PRIVALUMAI IR KAIP TAI ĮTAKOJA JŪSŲ DARBO KOKYBĘ.

Seminarų skaičių mes, savaime aišku, didinsime iki 30 įvairių temų, kad patenkinti Klaipėdos miesto, kaip augančio miesto, didėjančius poreikius.  Bet tarp daugelio seminarų, be abejonės, prioritetiniu liks seminaras, skirtas BENDRAVIMUI.

“Žmogus yra tiek gyvas, kiek jis gali bendrauti“ – rašė L.Ronas Habardas. Bendravimas  – gyvenimo dalis, kurią jis labai nuodugniai ištyrinėjo ir parašė šimtus tūkstančių žodžių apie šį gyvybiškai svarbų dalyką. Bendravimo įgūdžiai yra labai svarbūs bet kurioje sferoje, kurioje žmonės veikia drauge. Tiesą sakant, nepriklausomai nuo to, kokio lygio bebūtų bendravimas, tai vienintelė veikla, kurioje dalyvauja visi žmonės.

Veiksmingo bendravimo privalumų yra per daug, kad juos galėtume išvardyti, nes jie apima visus žmogaus gyvenimo aspektus nuo asmeninių iki darbo santykių. Sugebėjimai bendrauti yra gyvybiškai svarbūs įgyvendinant bet kuriuos siekius. Sužinoję seminaro metu, iš ko susideda geras bendravimas ir kaip atpažinti blogą, kokios yra bendravimo sudedamosios dalys ir kaip jomis naudotis, geriau suprasite, kodėl bendraujant daugiau, o ne mažiau, tai atneša didesnę laisvę individui. Praktiniai pratimai suteikia galimybę žmogui pakelti savo bendravimo lygį ir pilnas šitų duomenų suvokimas suteiks jam įrankius, kuriais jis galės naudotis visą gyvenimą.

Klauskite,  rašykite šiuo adresu: ggc.klaipeda@gmail.com arba siųskite žinutę tel. 864536332

11. ORGANIZMO IŠVALYMO PROGRAMA “ŠVARUS KŪNAS – AIŠKUS PROTAS“.

 

*Kiekvienam yra pravartu žinoti, kaip radiacija, vaistai (pavyzdžiui narkozė), narkotikai, alkoholis ir kiti toksinai (nuodai), patekę į mūsų kūną,  išlieka ten ilgus metus ir todėl ten turi neigiamą poveikį proto aiškumui, atminčiai, nuotaikoms ir savijautai ir jūsų sveikatai?
   *Kokia yra nuovokumo nebuvimo, negyvybingumo ir kai kurių “standumo“ būsenų ar “sunkumo“ jausmo priežastis?
    *Kodėl laikui bėgant išnyksta gyvybingumo jausmas, entuziazmas ir džiaugsmas gyvenimu?
    *Kaip išvalyti iš kūno visus toksinus, kurie sukaupė jame per ilgus metus, pavyzdžiui, analgetikai, antibiotikai ir kiti vaistai, alkoholis, narkotikai ar psichotropinės medžiagos ir net gauta radiacija nuo spindulių, ir atgauti minties ir gyvenimo energijos aiškumą? 

 Visa tai įmanoma padaryti natūraliu organizmo išvalymo būdu, taikant pirties ir kitas procedūras. Tai programa, kuri išvalo iš organizmo įvairius toksinus, įvairias nuodingas chemines medžiagas, narkotikus, alkoholio sukeltas pasekmes ir netgi radiaciją. Klaipėdoje šią programą imasi įgyvendinti MB “Pažanga LT“. Todėl, norintys patekti į šią programą, ar norintys prisidėti prie jos greitesnio įgyvendinimo,  jau dabar gali mums parašyti į mūsų el.p. ggc.klaipeda@gmail.com. Kadangi su kiekvienu programos dalyviu reikia visa tai suplanuoti iš anksto, bent jau prieš mėnesį,  tai prašome jus susisiekti su mumis iš anksto, parašę žinutę į el.paštą arba atsiuntę žinutę telefonu 860287708.  Pagalvokite apie savo sveikatos būklę iš anksto, o ne tada, kada prasideda ligos. Prevencija organizmui yra būtina. 

Apie šią programą jūs galite sužinoti ir knygoje “Švarus kūnas – aiškus protas“ (kol kas yra tik rusų kalba, anglų ir kitomis kalbomis).

 

 

******************************************************

 

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

One response »

  1. Janina D. parašė:

    Džiaugiuosi ir dėkoju likimui, kad sužinojau apie tokias naudingas kiekvienam žmogui MB “Pažanga LT“ paslaugas. Būtent šitie trumpi kursai praskleidė uždangą į žinojimo pasaulį apie mokslą, apie protą, nes tai yra rašytojo ir filosofo L.R.Hubbard knygose. Paėmus jas į rankas ir pradėjus skaityti, gilintis į įvairių dalykų esmę tikrai tapo įdomu ir ne tik apsiriboji vien tik tuo, bet ir visa tai pritaikiau savo gyvenime ir rezultatai buvo labai veiksmingi. Galiu pasidžiaugti tuo, ką aš supratau: anksčiau turėjau daug išankstinių nuostatų ir baimių, ir nustebau, kad tai viskas dingo, kad aplamai daug kas keičiasi mano gyvenime, nes svajojau pakeisti darbą (ankstesnis mano darbas tikrai buvo varginantis ir nemėgstamas). Prieš porą mėnesių garsiai pradėjau apie tai kalbėti su pažįstamais, o šiandienai aš jau dirbu, todėl ir galiu pasakyti, kad atsirado pas mane daugiau laisvės ir drąsos reikštis kaip asmenybei. Tai nuostabios knygos, todėl siūlau jas skaityti kiekvienam ir stebėti pasikeitimus savyje. ( Janina D.)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.