“Ne žmogaus svajonės atveda žmogų prie pralaimėjimo, o trūkumas Know-How (Žinau kaip), kuris yra būtinas įgyvendinant šias svajones“… Tik dėl šios priežasties, “ištisos nacijos, nekalbant jau apie komercines organizacijas, grupes ir visuomenes, dešimtmečiais konvulsiškai bandė įveikti sumaištį ir chaosą“. L.Ronas Habardas (L.Ron Hubbard)

Pasekmes to, kad Lietuvoje yra mažai kam žinoma Know-How, mes šiandien matome kiekvieną dieną, nes ne tik regionuose, bet ir didžiuosiuose miestuose gatvėse nebe matyti vidutinio amžiaus vyrų ir moterų, kadangi šalį paliko jau milijonas jos gyventojų. Įmonių bankrotai, engimas per mokesčių sistemą, nesustabdomas emigracijos augimas, skurdas, smulkiojo ir vidutinio verslo sunaikinimas (tai bet kokios valstybės stuburas), mūsų visuomenės senėjimas, – visa tai rodo, kad mūsų valstybėje pagrindinė problema yra nesugebėjime išspręsti iškilusias Lietuvoje Administravimo problemas. Todėl L.Ronas Habardas, tyrinėdamas ekonominę situaciją Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitose pasaulio šalyse, tame tarpe ir buvusioje TSRS teritorijoje, padarė tokias išvadas: “Žmogaus laimė ir kompanijų bei valstybių ilgaamžiškumas, matomai, priklauso nuo organizacinio  Know-How“.    Darbas su taip vadinama “Organizacine schema“ užtruko net 30 metų ir pagaliau 1965 metais ši schema buvo užbaigta.

Jums siūlome pažiūrėti šį video interviu su Vladimiru Kusakinu iš Rusijos, kuris yra Business Forward TV vadovas ir jis pasakoja, kaip jie naudoja Know-How savo veikloje. Gali būti, kad jo patarimais galės pasinaudoti ir mūsų verslininkai.

Dėl konsultacijų, lekcijų ar seminarų rašykite į mūsų el.p.:

ggc.klaipeda@gmail.com

Telefonas pasiteiravimui: +37060287708

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.