Tai labai gera naujiena, kad pagaliau L.Rono Habardo Administravimo technologija žengia pirmus žingsnius Lietuvoje. Galimybės šitos technologijos yra tikrai labai didelės, nes tai patvirtina ir gauti rezultatai įvairių didžių įmonėse, tame tarpe ir tokiose pasaulyje žinomose kompanijose kaip “Sony, “Volvo“, Scania“, “Audi“, “Xerox“, “Nike“, “Microsoft“ ir eilėje kitų,  bei taip pat šią technologiją sėkmingai pradeda taikyti savo veikloje ir kai kurių šalių vyriausybės. 

Baltijos šalyse vedantysis vaidmuo atiteko Rygai, kur įsikūrė Pirmasis Baltic Hubbard College. First Baltic Hubbard College, kuris randasi Rygoje, 2013 m. rugpjūtį užėmė 4 vietą labiausiai produktyviausių Hubbard’o koledžų pasaulyje! Pirmasis “Baltic Hubbard College“ yra neformalaus ugdymo centras, priklausantis plačiajam Hubbard’o administravimo kolegijų tinklui.

Pirmojo Baltijos Habardo kolegijos Latvijos filialas veikia nuo 2011 m. Pagal tas pačias švietimo programas, kurias Habbardo institucijos naudojasi Los Andžele, Kopenhagoje ir Maskvoje. Dabar rusų kalba galima studijuoti daugiau nei 20 kursų, kurie visiškai atitinka “Hubbard“ institutų pasaulinio tinklo programą. Kolegijos edukacinė programa orientuota į praktinį mokymą – studentai mokosi minimaliai teorijos auditorijose ir tuoj pat atlieka daugelį praktinių užduočių. Pagrindinis kolegijos ypatumas yra individualus požiūris į kiekvieną studentą. 

   WISE yra verslininkų asociacija, naudojanti L. Rono Habardo     valdymo sistemą.

WISE pristato valdymo technologiją, leidžiančią išspręsti jūsų verslo organizavimo ir valdymo problemas ir padidinti jo efektyvumą. WISE yra konsultacinė kompanija.

WISE licencijuoja ir sertifikuoja įmones, teikiančias konsultacines paslaugas, remdamiesi šia technologija.

Mūsų įdiegta technologija vadinama “Hubbard Management System“ – Habardo valdymo sistema.

Kodėl WISE vadiname asociacija?  Todėl kad (be darbo su konsultantais) WISE taip pat suteikia galimybę verslo savininkams (mūsų asociacijos nariams) pasinaudoti šios technologijos įgyvendinimo programomis. Naudodamiesi šiomis programomis, jie gali savarankiškai įdiegti keletą technologijų elementų ir įgyti daugiau galios savo įmonės valdyme.

Be to, viena iš WISE veiklos sričių yra: suteikti mūsų asociacijos nariams galimybę bendrauti, dalintis patirtimi, organizuoti klubo veiklą, įvairius renginius, leidžiančius žmonėms su panašiais klausimais ir problemomis rasti atsakymus ir sprendimus; leidžia jums sukurti panašių žmonių grupę.

  Šiame video galite pamatyti, kaip vyksta WISE konferencijos. Ukrainoje tai jau XVI WISE konferencija.

 


 

           Kaip sėkmingai organizuoti bet kokią veiklą?

    Kiekvienas žmogus suvokia, kad jeigu darbai būtų organizuoti geriau, tai ir gyventi būtų lengviau. Visi mes esame susidūrę su biurokratiniu popierizmu, bejausmiais vyriausybės valdininkais ir neatsakingais verslininkais. Prasto organizavimo problema pakankamai rimta ir kainuoja trilijonus, kurie prarandami dėl nuostolių, neefektyvumo ir mažo produktyvumo. Kalbant apie atskirą žmogų, organizavimas yra raktas į asmeninę sėkmę, ir į tai dažnai neatkreipiamas dėmesys. Savo tikslų siekimas (neturi reikšmės, kokie jie bebūtų dideli ar maži) reikalauja iš žmogaus žinių organizavimo srityje. Kaip jūs galite sumažinti iki minimumo tai, kas atitraukia jūsų dėmesį? Ir kaip jūs galite organizuoti savo jėgas, kad pasiektumėte savo tikslus?“
Šias žinias sėkmingai naudoja apie 6500 aukščiausio lygio vadovų iš įvairių šalių. Jas naudoja tokios žinomos pasaulyje kompanijos kaip “Volvo“, “IBM“, “American Express“, “Scania“, «Toyota», “Audi“, “Volkswagen“, “Mersedes Benz“, “Porshe“ , “Nike“, “Microsoft“, “Sony“, “Cisco Systems“ ir eilė kitų, kurie pažymi, kad šios žinios jiems atnešė labai daug naudos ir jie dabar turi kur kas daugiau privalumų sprendžiant  verslo klausimus, nei iki tol.
“Cisco Systems“ kompanija naudoja Hubbard Management System labai seniai ir šiandien jos pajamos siekia 20 milijardų dolerių per metus.

Šią Know-how sistemą jau aktyviai pradeda taikyti ir Ukraina. Vengrija ir Rusija jau tai padarė anksčiau. Iš viso pasaulyje tai taiko virš 220 000 įmonių bei dabartiniu metu jau tai taikoma kai kurių šalių vyriausybinėse organizacijose.   Pasaulyje yra labai daug aukštos kvalifikacijos WISE konsultantų. Pavyzdžiui, JAV vienas iš populiariausių laidų vedėjų yra Grant Cardone, kuris įkūrė netgi savo universitetą.  Šiame video Grant Cardone pasakoja, ko jis pasimokė iš dabartinio JAV Prezidento D. Trump’o.      


“SONY“ taip pat lydi sėkmė, nes jie taip pat pritaikė Administravimo technologiją Know-How.
 
Jokia teorija, programa ar vyriausybės politika negali padaryti įmonės
sėkminga: tai gali padaryti tik žmonės.
Akio Morita"Sony“ korporacijos įkūrėjas

Geriausia dovana mūsų konkurentams bus neteisingijų sprendimai dėl
personalo – priimant juos į darbą.
David A. PritchardKompanijos „Microsoft“
personalo skyriaus direktoriusir pažangios strategijos ir politikos grupės vadovas.


 

 

 

 

Chief Operating Officer for the AI and Research Division at Microsoft.

Microsoft Corporation
– Present (14 years 6 months)
Šis „Microsoft“ kompanijos skyrius yra atsakingas už bendrą įmonės techninės krypties vadybą, įskaitant vidutinės trukmės ir ilgalaikių technologijų strategiją, mokslinių tyrimų perspektyvą ir plėtrą. Savo vaidmenį Pritchard mato tame, kad laiku pastebėti Pasaulines verslo iniciatyvas ir strategiją, sekti pagrindinius šakninius dalykus išorės partnerystės srityje, verslo operacijų srityje, finansų valdyme, rinkodaroje ir komunikacijose, personalo ir informacinių technologijų srityje, taip pat veikia kaip Harry Shum organizacijos „ AI & Research“ vykdomojo viceprezidento personalo skyriaus vadovas.


 

 

 

 

 

 

 

   Darbuotojai, kurie jaučia, kad vadovybė jais rūpinasi ne tik kaip pavaldiniais, bet ir kaip asmenybėmis, yra daug daugiau produktyvesni, patenkinti ir geriau save realizuoja. Patenkintas darbuotojas – tai patenkintas klientas ir didelės pajamos.

Enn Malkaxi Kompanijos „Xerox“ Vyriausiasis vykdantysis direktorius.
Enn Malkahi kompanijoje pradėjo dirbti 1976 m.„Enn – išskirtinis ir ryškus lyderis. Ji turi daug šalininkų. Labai svarbu buvo tai, kad Enn lyderystė padėjo bendrovei augti nauja kryptimi, – sakė Uršula Biorns. – Mano kolegė pakeitė bendrovės strategiją – dabar daugiau dėmesio skiriama paslaugų plėtrai, didinamos investicijos į naujų technologijų plėtrą ir visa tai reikšmingai pagerino įmonės finansinę padėtį rinkoje“.

  Norite gauti gerų rezultatų savo versle? Tada pasidomėkite, kaip įgyvendinti šią unikalią vadybos sistemą savo versle. Mūsų telefonas +37060287708 

 

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

Komentarai uždrausti.