Laimė
(Ištrauka iš L.Ron Hubbard knygos “Kelias į laimę“)

Tikrasis džiaugsmas ir laimė yra labai vertingi.
Jeigu žmogus neišgyvena, apie džiaugsmą ir laimę negali būti jokios kalbos.
Sunku išgyventi chaotiškoje, nesąžiningoje ir dažniausiai nedorovingoje visuomenėje.
Bet kuris individas arba žmonių grupė, kiek tik leidžia jų jėgos, stengiasi iš gyvenimo gauti kuo daugiau malonumo ir išvengti skausmo.
Blogi aplinkinių poelgiai gali kelti grėsmę jūsų išlikimui.
Dėl kitų žmonių nesąžiningumo ar blogo elgesio jūsų laimė gali pavirsti tragedija ir sielvartu.
Aš neabejoju, kad jūs galite prisiminti pavyzdžių, nutikusių realiame gyvenime. Tokie blogi poelgiai sumažina žmogaus galimybes išgyventi, jis tampa mažiau laimingas.
Jūs esate svarbus kitiems žmonėms. Jus išklauso. Jūs galite paveikti kitus.
Jūs neabejingi savo pažįstamų laimei ir nelaimėms…
Nors niekas negali užtikrinti, kad kitas žmogus bus laimingas, tačiau galima padidinti jo galimybes išlikti ir būti laimingam.
Didėjant jų galimybėms, padidės ir jūsiškės.

JŪS GALITE NURODYTI KELIĄ Į MAŽIAU PAVOJINGĄ IR LAIMINGESNĮ GYVENIMĄ.
L.RONAS HABARDAS
Žodžių reikšmės: 1.Laimė – būsena, kai žmogus sveikas, patenkintas, patiria džiaugsmą, malonumą, ramybę, jo nekamuoja vargai; reakcija, kai įvyksta kas gero.
2.Chaotiškas – be galo netvarkingas ar supainiotas.
3.Nedorovingas – amoralus, nepripažįstantis moralinių principų; nesielgiantis tinkamai; neturintis jokio supratimo apie dorovingą elgesį.

Vadovaudamiesi šia knyga “Kelias į laimę”, jūs iš tikrųjų galėsite keliauti keliu, kuris yra mažiau pavojingas ir veda į laimingesnį gyvenimą. Ši knyga yra nereliginis moralinis kodeksas arba geresnio gyvenimo vadovas, pagrįstas sveiku protu. Dabartiniu metu ji yra išversta į 106 pasaulio kalbas ir išleista daugiau nei 100 milijonų tiražu.
Pagal šią knygą “Kelias į laimę” buvo sukurti socialinės reklamos video klipai ir parodyti daugiau nei 800 milijonų žiūrovų. Juos demonstravo 400 telekanalų 52 šalyse, ir juos taip pat rodė ant didelių ekranų per sportines varžybas, koncertų metu, supermarketuose, taip pat ir internete.
Per paskutinius 2 metus, Tarptautinio ofiso “Kelias į laimę” tinklalapį aplankė daugiau nei 1 600 000 žmonių. Per šitą laikotarpį buvo išsiųsti atsakymai į daugiau nei 430 000 paklausimų atskiriems asmenims bei organizacijoms. Jų tarpe buvo paklausimų iš miesto merų, jėgos struktūrų, kalėjimų direktorių, jaunimo judėjimų lyderių, labdaros programų lyderių, o taip pat dešimtys tūkstančių smulkių, vidutinio ir stambaus verslo atstovų ir korporacijų vadovų.

Jeigu turite pageidavimų ar klausimų, ar norite įsigyti šią knygą, tai parašykite į šį el.paštą (galima siųsti sms ir per išeigines dienas):

ggc.klaipeda@gmail.com

Telefonas pasiteiravimui: +37060287708;  +37064536332

Užsakymus knygai bei kitus pageidavimus galite teikti ir per išeigines dienas. 

KADANGI ŠI KNYGA YRA LABAI POPULIARI IR JI REIKALINGA KIEKVIENOJE  ORGANIZACIJOJE IR KIEKVIENOJE ŠEIMOJE, KURIOJE SIEKIAMA, KAD VAIKAI ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO ĮSISAVINTŲ JIEMS GYVYBIŠKAI SVARBIAS ETIKOS NORMAS, KURIOMIS IR GALĖTŲ VADOVAUTIS VISĄ SAVO LIKUSĮ GYVENIMĄ, TAI DAUGELYJE ŠALIŲ YRA VEDAMI SEMINARAI PAGAL KNYGĄ “KELIAS Į LAIMĘ“, KURIE TURI LABAI DIDELĮ PASISEKIMĄ. PAVYZDŽIUI, VENESUELOJE TAI DARO MODELIS IR MIS VENESUELA  RUDY RODRIGUEZ.

Ruddy Rodríguez actriz Venezolana. Caracas, 17-07-2007 (HENRY DELGADO / EL NACIONAL)

 

O KOLUMBIJOJE KITA AKTORĖ IR KOLUMBIJOS GROŽIO KARALIENĖ MARIA LARA. JI VEDA SEMINARUS “KELIAS Į LAIMĘ“ LABAI ENTUZIASTINGAI, TODĖL SUSILAUKĖ DAUGYBĘ ĮVAIRIAUSIŲ PADĖKŲ IR APDOVANOJIMŲ IŠ ĮVAIRIAUSIŲ ORGANIZACIJŲ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pageidaujate ir jūs vesti panašius seminarus pagal knygą “Kelias į laimę“? Tada susiekite su mumis anksčiau nurodytais telefonais arba parašykite į el. paštą.

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.