Mr. Marten Runow (jeigu iš švedų kalbos sulietuvinti, tai būtų Martynas Runovas) yra Tarptautinės kompanijos “Performia“ įkūrėjas. Performia yra WISE asociacijos didžiausia kompanija (apie “Performia“ ir WISE asociaciją yra daugiau informacijos straipsnyje “Ar galima tvarkyti ekonomiką ir verslo reikalus išmintingai?“). Jis veda įvairius seminarus, tiek privačiose kompanijose, tiek valstybinėse institucijose, tiek mokyklose, kadangi pats yra septynių vaikų tėvas, privačios mokyklos Švedijoje įkūrėjas ir sėkmingas verslininkas.
Kadangi mes išgyvename tokį laikotarpį, kai daugelis žmonių šiandien kalba apie pinigus, tai, manau, kad yra tikslinga jus supažindinti su žmonėmis, kurie turi pakankamai gerą aiškumą pinigų atžvilgiu. Šis požiūris į pinigus mūsų tautiečiams bus naujas ir gal šiek tiek netikėtas dalykas. Tačiau, gerai apmąstę, manau, daugelis supras, ir, gal būt, netgi pasakys, kad jie seniai taip galvojo, kad būtent taip ir yra, apie ką pasakoja Martynas Runovas savo seminaruose. Siūlome  jums ištrauką iš šio gana įdomaus, o tiksliau, gyvybiškai svarbaus seminaro, kurį rekomenduotume ne tik daugelio įmonių direktoriams, bet ir valstybinių organizacijų vadovams.

NAUJAS POŽIŪRIS Į PINIGUS

PINIGAI, PINIGAI, PINIGAI… Pinigai – tai toks dalykas, kuris šiandien atsidūrė dėmesio centre. Taip pat aišku, kad tai taip pat dar vienas šaltinis didžiulio mąsto apgaulėms. Mes žiūrime į valiutų kitimus, fondo biržas, kreditus ir procentus, investicijų schemas ir …atrodo, kad pinigai gyvena savo gyvenimą.
Supratimas apie pinigus gali įnešti daugiau aiškumo į šį gana supainiotą reikalą, padaryti jį mažiau paslaptingu ir suteikti galimybę jų turėti daugiau.
Todėl šitame straipsnyje aš pabandysiu pažvelgti į šią temą kiek kitu kampu.
Paprastas pinigų apibrėžimas: jie yra ekvivalentas energijai, paslaugoms ir prekėms. Pinigų tikslas – palengvinti mainų būdus, nes tradicinė barterinė mainų sistema padarytų rinką lėtaeige.
Istoriškai pinigai atrodė įvairiai – buvo naudojamos monetos, metalas, medžio gabaliukai, riešutai ir daugelis kitų dalykų. Atkreipkite dėmesį, kad pinigai yra ekvivalentas daiktų vertei, bet ne vertė pati savaime. Betvarkės ir chaoso metu, pinigai praranda savo vertę, jų vertė perkeliama į kitus, vertingus, pagal žmonių supratimą, daiktus. Mes čia matome auksą ir briliantus, kurie yra brangūs, kadangi turi paklausą ir yra retenybė. Tačiau tradicinis pinigų apibrėžimas ne pilnai išreiškia jų tikrąją esmę.
Pinigai,- tai idėja, pagrįsta pasitikėjimu.

Daugelį metų atgal, aš susidūriau su apibrėžimu, kuris davė man daugiau aiškumo šiuo klausimu. Aš tikiuosi, kad jums taip pat tai padės geriau suprasti šitą dalyką. “Pinigai – tai idėja, pagrįsta pasitikėjimu“.
Tai labai įdomus apibrėžimas, nes jis suteikia ne tik galimybę suvokti tai, kuo pinigai yra iš tikrųjų, bet ir duoda metodus, kaip juos uždirbti.
Pirmiausiai, mums reikia įsivaizduoti, kad pinigai – tai idėja. Pinigai iš tikrųjų priklauso nuo to, kas vyksta jūsų prote. Ir kada mes žiūrime į 100 dolerių banknotą, aišku, kad mes žiūrime ne į šitą popieriuką, o į savo idėją, kuri mums praneša, kad šitas popieriukas turi vertę ne tik jums, bet ir kitiems žmonėms. Tokiu būdu, iškyla klausimas:“Kuo jūs pasitikite?“ Jeigu jūs nepasitikite vyriausybe, kuri išduoda šituos banknotus, tai jūs nepasitikėsite ir šitais pinigais, nes nelaikysite juos vertingais.
Jeigu vyriausybė užsiima destruktyvia veikla, kurios žmonės nepalaiko, tai sumažėja ir žmonių pasitikėjimas ir pinigų vertė krinta. Jeigu žmonės palaiko ir pasitiki valstybinių institucijų veikla, tai pamatysite, kad pinigų vertė po truputį augs.
Pasitikėjimas ne tik valstybe įtakoja pinigų vertę. Tas pats principas turi poveikį ir jūsų atžvilgiu. Kada žmonės žiūri į jus, jiems kyla kažkokia tai idėja jūsų atžvilgiu. Ir jeigu jie nusprendė, kad jumis galima pasitikėti, tai jūs įgausite potencialią galimybę arba priėjimą prie jų pinigų. Jeigu jums reikia pasiskolinti pinigų, ir jumis pasitikima, tai jūs gausite šituos pinigus. Tai nereiškia, kad šitie pinigai priklauso jums, bet jeigu žmonės jumis pasitiki, tai jie žino, kad jūs uždirbsite pinigus ir atiduosite skolą.

Šis principas galioja ir kompanijoms. Jeigu jūsų veiksmai bus nukreipti į tai, kad pakelti pasitikėjimą jumis ir jūsų kompanija, tai, savo ruožtu, padidins ir pinigų kiekį. Ir jeigu jūsų veikla yra tokia, kad mažina pasitikėjimą jūsų kompanija ir jumis asmeniškai, tai, tokiu atveju, atsiras pinigų trūkumas. Štai, kaip viskas paprasta!
Stebint kompanijas, kurios egzistuoja ilgą laiką, darosi aišku, kad jos išsikovojo žmonių pasitikėjimą ir yra reikalingos jiems.
Ir kuo daugiau pasitikėjimo, tuo daugiau kompanija gali uždirbti pinigų.

             Kaip įgyti pasitikėjimą savimi? 
Šiame trumpame video filme jūs galite daugiau sužinoti apie tai, kaip įgyti pasitikėjimą savimi. Savo patarimais dalinasi ponas Grant Cardone, kuris pradėjo savo veiklą nuo nulio, ir dabar pasaulyje yra žinomas kaip ekonomikos ir pardavimų ekspertas, įkūręs savo universitetą.

                Trumpas “Performia“ pristatymas

 Viena iš žymiausių WISE kompanijų, kuri turi savo ofisus 26 pasaulio šalyse yra “PERFORMIA“.

 Šiame trumpame video šios kompanijos įkūrėjas Mr. Marten Runow trumpai paaiškina, kuo užsiima “PERFORMIA“.

                      Kitos WISE kompanijos 

   Be “Performia“ specialistų Rusijoje dirba ir kitos kompanijos, kurios konsultuoja įvairiais verslo klausimais, tame tarpe ir tokiais: kaip galima pradėti naudoti Habardo Administravimo sistemą savo įmonėje. Visa tai galima sužinoti įsigijus kompanijos Business Forward video įrašus. Žemiau trumpas video iš šios kompanijos veiklos epizodų.

****************************************************************************************
Jeigu turite pageidavimų ar klausimų, tai parašykite į šį el.paštą:

ggc.klaipeda@gmail.com

Pasiteiravimai telefonu: +37060287708

 

 

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.