Ar galima tvarkyti ekonomiką ir verslo reikalus išmintingai?

Atsakymas į šį klausimą būtų – “TAIP, GALIMA!“ Tai ko gi reikia, kad galima būtų tai įgyvendinti? Paprasčiausiai išmokti – KAIP TAI GALIMA PADARYTI. Kadangi L.Rono Habardo Administravimo technologija yra Naujas dalykas ir jūs apie tai nieko nesužinosite net, jeigu baigsite visus Lietuvos Universitetus, tai pabandysime jums pateikti informaciją iš kitų šalių, kur pažangiems dalykams durys yra atvertos labiau nei tai yra Lietuvoje, kuri dabar laikoma, kaip viena iš skurdžiausių ir atsilikusių šalių Europoje. Tokią kainą užmoka visuomenė, jeigu tokioje šalyje, kaip mūsų, į pažangius dalykus žiūrima kreivai arba netgi priešiškai. Todėl galima teigti, kad Naujas dalykas visada yra laukiamas ten, kur yra suvokimas, kad, laikui bėgant, daugelis dalykų pasensta ne tik fiziškai, bet ir moraliai. Todėl būtinas yra atsinaujinimas, kad sėkmingai tęsti kažkokios grupės ar net tautos gyvavimą. Kadangi Rusija yra panašaus likimo, kaip ir Lietuva, tai pažiūrėkime, kas naujo yra pas mūsų kaimynus.
Šiandien nemažai Rusijos verslininkų susijungė į vieną ir gana galingą grupę – WISE  – tai verslininkų asociacija, kuri naudoja L.Rono Habardo administravimo sistemą.

Trumpai apie WISE galite pamatyti šitoje video medžiagoje.

WISE Asociacija buvo įkurta 1979 metais ir jos buveinė yra Los Angeles (JAV) mieste (www.wise.org).
Tūkstančiai WISE narių gyvena įvairiose pasaulio šalyse, o jeigu skaičiuoti įmones, kurios naudoja L.Rono Habardo vadybos technologiją, tai jų jau yra virš 260 000.
WISE tikslas – sukurti etišką ir racionalią verslininkų bendrovę.
Kad šitas tikslas būtų įgyvendintas, WISE nariai yra aprūpinami vadybos know how programomis, kurios padeda geriau organizuoti darbą įmonėse, panaudojant:

– standartinę organizacinę schemą
– standartinę bendravimo sistemą
– organizacijos valdymą statistikų pagrindu
– darbuotojų apmokymą organizacijoje
– finansinį planavimą, kuris padeda sureguliuoti organizacijos mokumą

WISE programose yra pakankamai daug medžiagos, kurios pagalba galima apmokyti jus ir jūsų darbuotojus L.Rono Habardo administravimo technologijos pagrindų. Šiose programose yra pateikiama informacija apie visas funkcijas, kurios įeina į organizacinę schemą iš septynių departamentų.

WISE konsultantai

NVS šalyse ir Rusijoje yra nemažai WISE konsultavimo firmų. Viena tokia firma yra ir Rygoje, tiksliau, ten yra Tarptautinės kompanijos “PERFORMIA“ filialas. Pati PERFORMIA turi ofisus daugelyje šalių: Švedijoje, Rusijoje, Kazachstane, Austrijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Taivanyje, Hong-Konge, Kolumbijoje, Nyderlanduose, Suomijoje, Norvegijoje, Portugalijoje, Čechijoje, Slovakijoje, Šveicarijoje.
PERFORMIA didžiausią dėmesį skiria komandos organizavimui darbe, todėl vadovai pirmiausia yra apmokomi, kaip organizuoti 1-ą Departamento skyrių, t.y. darbuotojų priėmimą į darbą ir jų apmokymą.
Kad būtų aiškiau, pažiūrėkite šią PERFORMIA siūlomą video medžiagą apie Rygoje organizuojamas konferencijas:


********************************************************************************
Jeigu jūs norite gauti daugiau informacijos apie L.Rono Habardo Administravimo technologiją arba pasikonsultuoti, arba jūs domitės knygomis šia tema, tada parašykite savo klausimus į šį el.p.: ggc.klaipeda@gmail.com

Kur galima įsigyti “Management Series”: Tomą O, Tomą 1, Tomą 2 ir Tomą 3  rusų, vokiečių ir kitomis pagrindinėmis pasaulio kalbomis ?  Šiame tinklalapyje jūs galite užsisakyti šitas knygas ir jos bus išsiųstos jūsų nurodytų adresu (išversta į 15 kalbų, deja, į lietuvių kalba kol kas išversta labai maža dalis L.Rono Habardo darbų): ggc.klaipeda@gmail.com


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.