JAV kino aktorius ir prodiuseris Tomas Cruise’as priėmė kvietimą išbandyti “Red Bull Racing“ Formulė-1 bolidą. Aktorius mėgsta greitį, kaskadinius triukus ir yra žinomas savo meile lenktyniniams automobiliams, todėl nutarė patirti savo kailiu, ką reiškia “skristi“ Formulės-1 aukščiausios klasės bolidu. Dėka „Red Bull Racing“ rinkodaros komandos jis įgyvendino savo svajonę.
Komandos spaudos tarnyba pranešė, kad bandymai įvyko 2011 m. rugpjūčio 15 dieną Willow Springs trasoje, Kalifornijoje. Tomo Kruzo instruktoriumi buvo David’as Coulthard’as, 13-os Grand Prix laureatas, ir buvęs pilotas, o iš komandos pusės programą kontroliavo 12 inžinierių ir mechanikų.
Trasa buvo išnuomota 7 valandoms. Iš pradžių D. Coulthard’as ir T. Kruzas trasą apvažiavo lengvuoju automobiliu, kad būtų galima susipažinti su konfigūracija ir pasitarti dėl posūkių įveikimo, o paskui aktorius sėdo už Formulės-1 bolido vairo ir nuvažiavo 24-is ratus. Tomas Kruzas lėkė 291 km per val. greičiu. Aktorius nustebino ir inžinierius, ir patyrusį lenktynininką David’ą Coulthard’ą.
David’as pasakė, kad „Tomas – tikras lenktynininkas, buvau nustebęs, kaip taip greitai jis sugebėjo viską įsiminti, atsižvelgiant į tai, koks sudėtingas yra Formulės-1 bolido valdymas, ir gebėjo padaryti pažangą trasoje. Nes paprastai tam reikia daugiau laiko.“

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.