2011 m. gruodžio mėn. Maskvoje įvyko “Misija neįmanoma. Šmėklos protokolas“ premjera. Pagrindinį vaidmenį šiame filme suvaidino Tomas Kruzas, tačiau nemažą vaidmenį šiame filme teko vaidinti ir vedančiųjų naujausių technologijų superautomobiliui – BMW Vision Efficient Dynamics concept. Todėl nieko nuostabaus, kad pagrindinius vaidmenis šiame filme suvaidinę Tom Cruise ir Paula Patton atvyko į premjerą būtent šiuo automobiliu ir pravažiavę išklotu raudonu kilimu išlipo, kad pasisveikinti su šimtais susirinkusių į šią premjerą šio serialo ir šių Holyvudo žvaigždžių gerbėjų. Superautomobiliui BMW Vision Efficient Dynamics concept taip pat buvo skirta misija sudalyvauti fotosesijoje Raudonojoje aikštėje ir prie Didžiojo teatro.
Iš tikrųjų ši premjera Maskvoje padarė grandiozinį įspūdį, taip pat kaip ir šitas aukštų technologijų ateities superautomobilis, kurio serijinė gamyba bus paleista 2014 metais. Apie tai savo interviu plačiau papasakojo BMW Group Russia Prezidentas Peter Kronschnabel: «tai tikrai nėra paslaptis, kad apart kvapą gniaužančio siužeto visose “Misija neįmanoma“ dalyse visada dalyvauja naujausių technologijų modeliai tiek realūs, tiek išgalvoti. Mes didžiuojamės, kad šio filmo paskutinėje dalyje ateities technologijas simbolizuoja ir BMW Vision Efficient Dynamics. Kadangi šio koncepto planuojama automobilio BMW i8 gamyba numatyta tik 2014 metais, tai mes jau šiandien su džiaugsmu rodome mūsų kompanijos matymą į tai, kokia bus ateities automobilių rinka. Būtent dalyvavimas šiame išskirtinės reikšmės kinoprojekte suteikė mums šią nuostabią galimybę“.
Šis automobilis jau išsikovojo pripažinimą visame pasaulyje, kaip futuristinio dizaino modelis, kuris išsiskiria savo nepaprastu galingumu ir minimalia tarša aplinkai.

Šiame filme Tomas Kruzas vaidina agentą Ethaną Huntą (Ethan Hunt), kuriam pasiseka pabėgti iš kalėjimo Rusijoje. Maskvoje jis gauna eilinę užduotį. Užduotyje sakoma, kad nežinomas teroristas, kurio pseudonimas “Cobalt“, planuoja patekti į Kremlių ir įšimti iš archyvo savo dosje. Kaip seksis agentui Ethanui Huntui įvykdyti savo užduotį, galėsite pamatyti žiūrėdami šį aštraus siužeto filmą, kurio dinamiškai augančioje įtampoje nemažą vaidmenį vaidina kovos scenos ir pavojingi Tomo Kruzo skrydžiai bei triukai.
Sėkmingai praėjo šio filmo premjera ne tik Maskvoje, bet ir Dubajuje, Indijoje ir kt. šalyse.  Čia žemiau galite pažiūrėti keletą video epizodų apie tai.



*********************************************************************************

Jeigu jums priimtinas aktyvus gyvenimo būdas, lyderystė, mokėjimas bendrauti, gebėjimas būti efektyviu darbuotoju ar vadovu, tai kviečiame konsultuotis pas mus verslo, administravimo ir asmeninių kolizijų ar jūsų tobulėjimo klausimais. Jūsų potencialas yra kur kas didesnis, negu jūs jį įsivaizduojate. Išnaudokite jį savo ir kitų labui. Mes atsižvelgiame į kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes ir dažnai dirbame su juo individualiai, nes tikimės, kad ateityje jis gali tapti mūsų partneriu. Kurkite modernią Lietuvą ir ta kūryba prasideda nuo jūsų žinojimo kaip tai padaryti. Know-How (žinau kaip) technologija yra būtent tai, ko jums reikia šiandien jūsų verslui ir jums pačiam, kaip asmenybei. 

 Klauskite, rašykite, skambinkite ir mes jums atsakysime: 

ggc.klaipeda@gmail.com

Tel.: +37060287708

Daugiau informacijos apie Administravimo technologiją galite atrasti čia:
organizavimo-pagrindai

 

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.