Nugalėk kliūtis į laimę su šiuo NEPAPRASTU bestseleriu

hd-aspect-1462463449-dianetics-racingŠioje knygoje aprašomi atradimai, kurie buvo paskelbti pasauliui plačiau, nei rato išradimas ar ugnies atradimas. “Dianetika“ išlieka bestseleriu daugiau nei 60 metų. Daugiau nei 21 milijonas išspausdintų knygos egzempliorių ir jos pagimdytas judėjimas, apimantis daugiau nei 100 šalių, – visa tai nenuginčijamai rodo, kad ji yra labiausiai skaitoma ir svarbiausia knyga, iš visų, kurios buvo parašytos apie žmogaus protą.

Joje pateikiama reaktyviojo proto – iki šiol nežinomo naktinių košmarų, nepagrįstų baimių, susierzinimo ir netikrumo šaltinio, kuris pavergia žmogų, – anatomija ir pilnas aprašymas. Ši knyga parodys jums, kaip galima jo atsikratyti ir tokiu būdu pasiekti tai, apie ką žmogus anksčiau galėjo tik pasvajoti, – Kliro būseną.
Šioje knygoje aprašyti šie atradimai:
* Žmogaus tikslas.
* Dinaminės egzistencijos principas – vienas žodis, skatinantis visą gyvybę.
* Keturios dinamikos – impulsai, kurie suskirsto visą gyvenimą į sudedamasias dalis.
* Išlikimo grafikas, parodantis tikrąjį žmogaus potencialą ir kaip jį pasiekti.
* Reaktyviojo proto atradimas ir išsami jo anatomija.
* Skausminga patirtis – ingramos – esančios reaktyviajame prote ir įsakančios žmogui elgtis neracionaliai, prieš jo paties norą ir tikslus.
* Prenatalinių ingramų įtaka – kas atsitiko prieš tai, kai jūs gimėte ir kokiu būdu tai veikia jus iki šiol.

    
x_b318c0e2
Atsiliepimai: “Visada buvo įdomūs žmonių santykiai, charakteriai, suvokimai, galimybės, kūrybiškumas, keistumai… Skaitydavau pasitaikiusią literatūrą, stebėdavau žmonių elgseną, stengdavausi suprasti jos motyvaciją. Stebino ne tik kosminio dydžio skirtumas tarp genijų ar idiotų, bet ir kasdienybėje eilinių piliečių pasirinkimai bei veiksmai. Su amžiumi tuos milžiniškus skirtumus vis labiau matau, nebesistebiu, tik priprasti negaliu, nes toks nemotyvuotas, neracionalus žmonių elgesys labiau neramina – kur link einame, Homo Sapiens?

     Tačiau dabar, skaitydama L.Rono Habardo sukurtą Dianetiką, imu suprasti, kad visą tą laiką klaidžiojau lyg Ežiukas Rūke. Pagaliau!!! Pagaliau visa, ko taip ilgai negalėjau suprasti, ima atsiskleisti per Dianetikos mokslą! Jaučiuosi tokia laiminga, lyg suradusi ilgai ieškotą lobį! Vis dar užmetu akį į pasitaikančius straipsnius žmogaus savianalizės, santykių tema, tik skaityti jų nebegaliu, nes jau suprantu kaip tie aprašymai toli nuo tiesos, visa tik žmonių suklaidinimui. Cit.iš Dianetikos “Analaizeris dirba vadovaudamasis tikro duomens principu: kartą aptikęs kad kažkas buvo neteisinga, jis nenori su tuo turėti nieko bendra“. Taip ir yra.

     Teisingai buvo pasakyta, kad Dievą reikia paslėpti ten, kur jo niekas neras – pačiame žmoguje. Einu lėtai, žingsnis po žingsnio, kaip L.R.Habardas išmintingai ir veda gilyn per proto labirintus į savęs ir kitų žmonių pažinimą, tikiuosi, ir pasveikimą nuo tamsumo. Tai fantastiškai įdomi kelionė, pilna netikėtumų ir nuostabos į priežasties – pasekmės pasaulį. Dėkoju už padovanotą šviesą kelionei – Dianetikos mokslą apie žmogaus protą!“ L.Laima (Klaipėda).

———————————————————
DVD: Kaip naudoti Dianetiką?

Skausmingi įvykiai iš mūsų praeities akivaizdžiai veikia mūsų poelgius – bet kaip ir kodėl?
Tam ir skirta Dianetika. Šie du DVD diskai lydi labiausiai skaitomą knygą “Dianetika: šiuolaikinis mokslas apie protą“ ir sulaukusios labai platų pripažinimą visame pasaulyje, kaip knygos apie žmogaus protą. Šie filmai, kuriuose tekstas paimtas iš pačios knygos, pasakojama apie tai , kaip jūsų neigiama patirtis priverčia jūsų protą – be jūsų valios – nukrypti nuo racionalaus mąstymo ir elgesio. Maža to, šituose filmuose yra rodoma, kaip būtent naudoti šią gana tikslią dianetinio auditingo procedūrą, kad surasti tą praeities patirtį ir pašalinti iš ten neigiamą jums poveikį.
Dianetika atskleidžia viską, kas pas jus yra geriausia: pasitikėjimas, racionalumas, efektyvumas ir kūrybingumas. Trumpiau tariant, jos dėka jūs galite būti pats (pati) savimi – laisvai jausti gyvenimo malonumą ir pilnai realizuoti savo potencialą. Toks yra Dianetikos tikslas.
Visa dianetinė procedūra, leidžianti aptikti ir pašalinti šią skausmingą patirtį, kad ji daugiau niekada jums nebekenktų, ir atskleidžianti tą žmogų, su kuriuo jūs visada norėjote susipažinti, – jus.

Filmas pagal Dianetikos knygą

Filmas pagal Dianetikos knygą

Šis DVD jau yra išleistas 38 kalbomis: | Lietuvių | Latvių | Lenkų | Dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | Castillano | Español | Français | Italiano | Magyar | Nederlands | Norsk | Portugués | Русский | Svenska. Knygoje “Dianetika. Šiuolaikinis mokslas apie protą “ jūs galėsite sužinoti ne tik apie tai, kokios būna ingramos, kurios sukelia žmogui nemažas problemas gyvenime, bet ir apie tai, kaip išsilaisvinti nuo jų poveikio.

*****************************************************
Informacija apie Dianetikos knygas ir kur jas galima įsigyti:

užsisakyti el. p.: ggc.klaipeda@gmail.com

arba siųskite sms +370 645 36332

 

******************************************************

Dianetika lyginant su psichoanalize
L. Ron Hubbard

Kadangi profesionaliai dirbu su proto problemomis, visiškai natūralu, kad manęs dažnai prašoma pateikti savo nuomonę apie dr. Zigmundo Froido atradimus ir psichoanalizę apskritai.
Kai aš buvau jaunas, mano įkvėpėju buvo seras Tompsonas, tarnavęs JAV karinio jūrų laivyno pajėgų medicinos korpuse, jis mirė San Franciske 1943 metais. Taigi, jis Vienoje mokėsi pas Froidą ir vėliau psichoanalizę atnešė į laivyną. Iš sero Tompsono aš daug išmokau apie Froido tyrinėtą dvasią, kurios studijoms jis skyrė labai daug dėmesio. Nors jis ir nesimokė kaip neurologas, ir be to, jo amžininkai gydytojai rodė jam aršų priešiškumą, bet jis sudėjo pačius pagrindus sistematizuodamas tyrimus žmogaus proto sferoje. Iš tikrųjų, Froido postulatas, kad visiškas prisiminimas yra lygus visiškai
sveikam protui, buvo tas pradinis darbo taškas, kuris išsirutuliojo į moksliškai pažangų, bet daug paprastesnį procesą, kurį mes vadiname Dianetika. Nepaisant šios skolos Froidui, egzistuoja dideli skirtumai tarp Dianetikos ir psichoanalizės, kurie turėtų būti apibrėžti tam, kad galėtume tinkamai įvertinti gyvybiškai svarbius Dianetikos pasiekimus.
Pagrindinis psichoanalizės principas yra tas, kad ankstesnė labai skausminga ir sukrečianti patirtis (trauma), kuri net negali būti sąmoningai prisiminta, daro įtaką individo požiūriui ir elgesiui. Psichoanalizė taip pat teigia, kad individas yra linkęs dar kartą išgyventi šią patirtį. Froidas manė, kad ankstyvoji patirtis yra pirmapradis šaltinis, — vadinasi jis yra svarbus, tuo tarpu psichoanalitikas
Rankas sakė, kad pirmiausia ir svarbiausia patirtis buvo gimimas, kuris, kaip teigiama, kūdikiui yra nepaprastai sukrečiantis ir skausmingas. Jų abiejų interpretacija buvo simbolinė.
Dianetika, sutikdama su abiem principais, yra doktrina, kuri apima kur kas daugiau. Buvo įrodyta, kad gimimas yra toli gražu neanksčiausia trauma ir kad yra daug svarbesnė dar ankstesnė patirtis, kuri įprastai glūdi prenataliniame periode, — ypatingai, kitą mėnesį po pastojimo.
Dianetika taip pat įrodė, kad pati rimčiausia prenatalinės patirties dalis yra ta, kurioje yra nesąmoningumas ar sielvartas. Ji turi tiesioginę, netgi ne simbolinę individo kontroliavimo
galią. Kontroliuojančios komandos kyla iš tikslių patirties žodžių. Psichoanalizės tikslas ir naudojamos terapinės technikos esmė yra ta, kad siekiama surasti paslėptus prisiminimus ir nustatyti jų poveikį. Tokiu būdu tikimasi gauti supratimą, kurio pagalba būtų galima prisiminimus iškelti iki sąmoningumo
lygio, juos analizuoti ir galbūt panaikinti šios patirties poveikį.
Dianetika veikia tokiu pačiu principu, tačiau daug giliau, tiksliau ir efektyviau. Ji visiškai nesistengia analizuoti, kokį poveikį šie incidentai daro žmogaus gyvenimui. Ji nuolat demonstruoja, kad pats asmuo gali geriausiai suvokti, kokias pasekmes šie incidentai turėjo jo gyvenimui, kai tik jis užmezga neabejotiną kontaktą su šiuo incidentu analitinio proto pagalba. Dianetikos auditorius, skirtingai nei analitikas, nesistengia paaiškinti trauminės patirties. Jis tik padeda ją atskleisti ir ištrinti jos žalingą galią, naudodamas daugkartinio atpasakojimo techniką.  Tai taip pat gali būti pritaikyta sielvarto incidentams, nes Dianetika atrado, kad sielvartas taip pat lengvai gali užfiksuoti prisiminimus su aberuojančiu turiniu. Pakanka dianetiškai atpasakoti mylimojo praradimą, kad žmogus išsilaisvintu nuo
jam iki šiol nežinomos naštos, kuri slėgė jo protą.
Psichoanalizė, kurios viena mokykla skiriasi nuo kitos, grindžia savo metodą diskusijomis, interpretacijomis ir nurodymais pacientui apie duomenų, rastų ankstyvame jo gyvenime, prigimtį ir reikšmę. Nors kiekviena tokia mokykla turi savo metodiką, visgi psichoanalizė moko, kad dauguma
atvejų ta medžiaga, ir ypač ta, kuri yra susijusi su gimimu ir gyvenimu iki gimimo, yra visiška fantazija ir neturi tikslios prasmės.
Dianetika, kita vertus, skiria ypatingai didelį dėmesį, kad auditorius nevertintų individo duomenų ir pabrėžia, kad šio kodekso pažeidimai yra labai pavojingi. Dianetikoje yra teigiama, kad prekliro duomenys yra pagrįsti jo realia patirtimi. Ir taip, psichoanalizė suskirsto žmogaus asmenybę į
įvairius elementus, tokius kaip id, ego ir superego. Šie elementai yra grubiai apibrėžti ir manoma, kad jie turi tam tikrų mistinių ir nežinomų savybių. Tačiau Dianetikoje pagrįstai teigiama, kad pirmapradė asmenybė yra gera, atsakinga bei savarankiška, ir ji atpažįsta, kad aberuojančios jėgos yra nekas kita, kaip ingramų turinys, kuris, kaip teigiama ankstesniuose straipsniuose, yra ląstelėse įrašyta nemaloni patirtis, gauta nesąmoningumo metu.
Psichoanalizėje nėra išgijimo koncepto, galimai dėl nesugebėjimo savo metodais prasiskverbti į prenatalinį laikotarpį ir sėkmingai panaikinti trauminę patirtį šioje srityje. Tačiau Dianetika turi konceptą to, kas yra aiškiai apibrėžta ir pasiekiama — tai Dianetikos Kliras, — asmuo kurio visos
ingramos yra ištrintos, kuris yra išlaisvintas nuo aberuojančių jėgų ir gali veikti pagal savo pirmapradę žmogiškąją prigimtį.
Dianetika atitinkamai atranda, kad žmogaus prigimtis iš esmės yra gera, ir tai yra pagrindinė varomoji jėga, veikianti tokiame spektre, kurio pradinis taškas vienoje spektro pusėje yra pats žmogus, o kitoje pusėje – visatos mintis. Šią pagrindinę varomąją jėgą yra galima suskirstyti į keturias dinamikas: pats
žmogus, seksas ir šeima, grupė ir visa žmonija.
Galiausiai, Dianetika į savo veiklos sritį įtraukia psichosomatines ligas, kurios psichoanalizės teorijoje beveik visiškai nebuvo nagrinėjamos. Dianetika įrodo, kad šios ligos kyla iš pažodinio ingramų turinio ir yra ne kas kita,kaip tik aberuojančios jėgos pasireiškimai. Trumpai tariant, Dianetika savyje apjungia žinių šaltinius apie žmogaus asmenybę ir jo normalų bei anormalų funkcionavimą. Dar daugiau, Dianetikai reikia daug mažiau laiko, lyginant su kitomis praktikomis, ir ji finansiškai bei išsilavinimo prasme yra prieinama ir suvokiama netgi neprofesionalams.

Glosarijus

Aberacija: bet koks nukrypimas nuo racionalumo ar jo nesilaikymas. Dianetikoje šis žodis vartojamas aprašant visų rūšių psichozes, neurozes, kompulsijas ir represijas, kaip jos bebūtų kvalifikuojamos. Iš lotynų k. aberrare – “nukrypti nuo”; lotynų k. ab – “nuo”, “erare” – “nuklysti”. Pirmiausia tai reiškia klysti, daryti klaidas, arba tiksliau – įkyrios, neteisingos mintys. Žodis vartojamas taip pat šio žodžio moksline prasme. Jis reiškia nukrypimą nuo tiesiosios linijos. Tarkime, linija turi eiti nuo A iki B. Tačiau, jeigu ji yra “aberuota”, tai ji eis nuo A iki kokio kito taško ir dar iki kito taško, ir dar iki kito taško, ir dar iki kokio kito taško, kol pagaliau pasieks B. Moksline prasme jis taip pat reiškia tiesumo nebuvimą ar iškreiptą matymą, pavyzdžiui, žmogus mato arklį, bet mano, kad jis mato dramblį.

anormalus: nenormalus, neatitinkantis standartų ar reikalavimų;
ego: taip psichoanalizėje vadinama ta proto dalis, kuri pažįsta išorinį pasaulį per pojūčius, racionaliai organizuoja mąstymo procesus ir valdo žmogaus veiksmus. Ego lotynų kalba reiškia ,,aš“;
gyvenimas iki gimimo: egzituojantis ar vykstantis gimdoje (įsčiose);
id: psichoanalizėje vadinama ta proto dalis, kuri yra susijusi su nuslopintais ir antisocialiais norais, paprastai seksualiniais arba agresyviais. Id lotynų kalba reiškia ,,tai“;
iki šiol: iki dabar;
neprofesionalas: žmogus be profesionalių ar specializuotų žinių;
neurologas: gydytojas, apmokytas neurologijos. Neurologija – medicinos sritis, tyrinėjanti nervų sistemą ir jos ligas;
pažeidžiantis: nesilaikantis įstatymo, susitarimo ar elgesio kodekso;
pirmapradė asmenybė: tikroji individo asmenybė; pats individas. Žmogus, be jame slypinčio jo skausmo, dramatizacijų ir reaktyviojo proto ir jo turinio.
postulatas: teiginys priimamas be įrodymų;
principas: įsitikinimas ar doktrina, kuri yra laikoma tiesa; įsitikinimas, lemiantis žmogaus santykių su tikrove, jo elgesio ir veiklos normas; pagrindinė kurios nors teorijos, koncepcijos idėja, pradinis teiginys.
Rankas: Otas Rankas (Otto Rank, 1884-1939), austrų psichologas ir psichoterapeutas, vienas pirmųjų Zigmundo Froido studentų. Nors Rankas ankstyvuosiose darbuose laikėsi froidistinių metodų, bet vėliau atsiskyrė nuo Froido ir parašė Gimimo traumą (1923), kurioje aptarė neurozę, kuri išsivysto dėl pirminės traumuojančios gimimo patirties.
savarankiška: sugebanti priimti teisingus sprendimus ir laisvai jais vadovautis; nepriklausoma.
spektras: visas diapazonas ar apimtis, kuri yra organizuota pagal laipsnį, kokybę ir t. t.
superego: psichoanalizėje vadinama ta proto dalis, kuri veikia ego kaip sąžinė, sukurdama moralines normas ir taisykles per sąlytį su tėvais ir visuomene.
Tompsonas, vadas: Džozefas Tompsonas ( Joseph Cheesman Thompson, 1874-1943), Jungtinių Amerikos Valstijų karinių jūrų pajėgų (KJP) įgulos vadas ir chirurgas, kuris mokėsi froidistinių analizių tiesiogiai iš Zigmundo Froido (1856-1939).
Tompsonas: Džozefas Tompsonas (1874-1943), Jungtinių Amerikos Valstijų karinių jūrų pajėgų (KJP) įgulos vadas ir chirurgas, kuris mokėsi froidistinių analizių tiesiogiai iš Zigmundo Froido (1856-1939);
trauma: emocinis sukrėtimas, sekantis po įtempto įvykio. Taip pat būsena, sukelta kūno sužalojimo, žaizdos ar šoko sukelta būsena.
Zigmundas Froidas: (Sigmund Freud, 1856-1939) austras, psichoanalizės sukūrėjas, akcentavęs, kad nesąmoningi prisiminimai valdo asmens elgesį.

© 2017 L. Ron Hubbard Library. Artwork: ©2009. L. Ron Hubbard Library.
Visos teisės saugomos. Bet koks neteisėtas kopijavimas, vertimas, atkūrimas,
importavimas ar platinimas, viso darbo ar jo dalies, bet kokiu būdu, įskaitant
elektroninį kopijavimą, saugojimą arba perdavimą, yra galiojančių teisės aktų
pažeidimas.

 

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.