BŪKITE KOMPETETINGAS
(Ištrauka iš L.Ron Hubbard knygos “Kelias į laimę“)

T9.sc.lt“Sudėtingos įrangos, greitaeigių mašinų amžiuje ir transporto priemonių amžiuje, žmogaus, jo šeimos narių ir draugų išlikimas nemaža dalimi priklauso nuo kitų kompetencijos.
Prekyboje, tiksliuosiuose bei humanitariniuose moksluose ir vyriausybinėse įstaigose nekompetetingumas gali sukelti pavojų kelių ar daugelio žmonių gyvenimui ir ateičiai.
Aš esu tikras, kad jūs galite prisiminti daugybę tokių pavyzdžių.
Žmogus visuomet siekė valdyti savo likimą.
Prietarai, pataikavimas tam tikriems dievams, ritualiniai šokiai prieš medžioklę – į visa tai galima žiūrėti kaip į pastangas (tegul ir menkas ar bergždžias) valdyti savo likimą.
Tik tuomet, kai žmogus išmoko mąstyti, vertinti žinias ir taikyti kartu su nepriekaištingais įgūdžiais, jis pradėjo viešpatauti savo aplinkoje.
Gal būt, būtent kompetetingumas ir buvo tikroji “dangaus dovana“.
Kasdieninėje veikloje žmogus gerbia kitų įgūdžius ir sugebėjimus. O didvyrių ar sportininkų įgūdžiai ir sugebėjimai yra kone garbinami.
Tikrojo kompetetingumo įrodymas yra galutinis rezultatas.
Žmogaus išlikimas priklauso nuo jo kompetetingumo lygio. Kuo žemesnis jo kompetetingumo lygis, tuo labiau jis artėja žūties link.
Paskatinkite siekti kompetetingumo kiekvienoje dėmesio vertoje veikloje. Pagirkite ir įvertinkite kompetetingumą kaskart, kai su ja susidursite.
Reikalaukite aukštos darbo kokybės. Visuomenės vertinimo kriterijus yra toks, ar galite jūs, jūsų šeima ir draugai saugiai gyventi šioje visuomenėje“

 

*****************************************************

Šiandien XXI amžius ir jeigu mes norime, kad auganti karta būtų kompetetinga, tai suteikite jai galimybę išmokti kaip reikia mokytis.
  MOKYKITĖS learning_how_to_learn4

Kur galima įsigyti L.Ron Hubbard knygą “Kelias į laimę“? Žiūrėkite čia:

Pirkti knygą “Kelias į laimę“

 

*************************************************************************************

Jeigu jums priimtinas aktyvus gyvenimo būdas, lyderystė, mokėjimas bendrauti, gebėjimas būti efektyviu darbuotoju ar vadovu, tai kviečiame konsultuotis pas mus verslo, administravimo ir asmeninių kolizijų ar jūsų tobulėjimo klausimais. Jūsų potencialas yra kur kas didesnis, negu jūs jį įsivaizduojate. Išnaudokite jį savo ir kitų labui. Mes atsižvelgiame į kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes ir dažnai dirbame su juo individualiai, nes tikimės, kad ateityje jis gali tapti mūsų partneriu. Kurkite modernią Lietuvą ir ta kūryba prasideda nuo jūsų žinojimo kaip tai padaryti. Know-How (žinau kaip) technologija yra būtent tai, ko jums reikia šiandien jūsų verslui ir jums pačiam, kaip asmenybei. 

 Klauskite, rašykite, skambinkite ir mes jums atsakysime: 

ggc.klaipeda@gmail.com

Tel.: +37060287708

Reklama

About MB "Pažanga LT" Administratorius

Visos teisės saugomos. WISE, WISE simbolis, WISE logotipas, Hubbard yra prekių ir paslaugų ženklai, priklausantys WISE International, ir yra naudojami tik gavus leidimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.